Šiandien 10.21 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Panevėžyje, S. Kerbedžio gatvėje, dega gamybinio pastato stogas.
Į įvykio vietą išsiųstos gausios priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos pagal trečiąjį pajėgų išsiuntimo numerį. Gaisro gesinimui pasitelktos 6 automobilinės cisternos ir automobilinės kopėčios. Gaisras šiuo metu gesinamas. Dalis žmonių iš pastato išėjo patys, dalį išvedė ugniagesiai.
Pirminiais duomenimis, dega gamybinio pastato stogo konstrukcijos apie 360 kv. m plote, ant dalies pastato stogo yra įrengta saulės elektrinė.
11.03 val. gyventojams į mobiliuosius telefonus buvo išsiųstas trumpasis perspėjimo pranešimas:
„Dėl gaisro, kilusio Panevėžio m., S. Kerbedžio g. 23, gamybinėse patalpose, galima oro tarša. Rekomenduojame vengti buvimo lauke, uždaryti namų langus. Perspėkite kitus, sekite informacinius pranešimus. Daugiau informacijos gyventojai gali rasti civilinės saugos interneto svetainėje lt72.lt“.
13.13 val. gaisras užgesintas, vykdomi baigiamieji darbai – ardomos ir perliejamos pastato konstrukcijos.





















































































































Komentuoti